The Best Forum For Fifa 07!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

The Best Forum For Fifa 07!

The Best Forum For Fifa 07!
 
ИндексТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Футбол:Моуриньо: Аз съм мениджър, а не собственик

Go down 
АвторСъобщение
crazy4u
Президент
Президент
crazy4u


Брой мнения : 72
Age : 32
Registration date : 19.01.2007

Футбол:Моуриньо: Аз съм мениджър, а не собственик Empty
ПисанеЗаглавие: Футбол:Моуриньо: Аз съм мениджър, а не собственик   Футбол:Моуриньо: Аз съм мениджър, а не собственик Icon_minitimeНед Яну 21, 2007 10:10 am

Моуриньо: Аз съм мениджър, а не собственик
Футбол:Моуриньо: Аз съм мениджър, а не собственик Mourinho%20hush
Наставникът на шампиона на Англия по футбол Челси Жозе Моуриньо не бе никак доволен след днешната загуба с 0:2 от Ливърпул в среща от 24-ия кръг във Висшата английска лига.

"Моят състав е доста ограничен. Ние ще продължим да се борим до края на сезона. В края на декември казах моето мнение, както винаги. Нуждаем се от двама играчи - централен защитник и атакуващ футболист. Но аз не винаги мога да правя това, което искам. Аз съм мениджър, а не собственик. Аз давам своето предложение, а клуба решава какво да прави. При първия гол ние допуснахме ужасна грешка в защита от играчи, които не са готови да играят на тази позиция", каза Моуриньо.

След поражението "сините" могат изостанат с 9 точки от лидера Манчестър Юнайтед, ако "червените дяволи" спечелят утре в Лондон срещу Арсенал.

Мениджърът на Ливърпул Рафаел Бенитес пък похвали играчите си и заяви, че резултатът е напълно заслужен.

"Ние показахме, че сме добър отбор. Свършихме си добре работата. Това бе фантастичен мач", каза Бенитес.
Върнете се в началото Go down
http://fifa-season.hit.bg/index.html
 
Футбол:Моуриньо: Аз съм мениджър, а не собственик
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
The Best Forum For Fifa 07! :: Други теми :: Спорт-
Идете на: