The Best Forum For Fifa 07!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

The Best Forum For Fifa 07!

The Best Forum For Fifa 07!
 
ИндексТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Футбол:Димитър Бербатов: Ако не съм готов за турнира в Кипър

Go down 
АвторСъобщение
diko
Чистач
Чистач
diko


Брой мнения : 8
Registration date : 28.01.2007

Футбол:Димитър Бербатов: Ако не съм готов за турнира в Кипър Empty
ПисанеЗаглавие: Футбол:Димитър Бербатов: Ако не съм готов за турнира в Кипър   Футбол:Димитър Бербатов: Ако не съм готов за турнира в Кипър Icon_minitimeНед Яну 28, 2007 3:07 pm

Димитър Бербатов: Ако не съм готов за турнира в Кипър, няма да рискувам




Цитат :
Капитанът на националния отбор Димитър Бербатов заяви в интервю за Дарик радио, че контузията, която получи в полуфинала за Карлинг Къп срещу Арсенал, не е сериозна и ще се завърне в игра скоро. “Днес направихме скенер, магнитен резонанс, на който се видя, че имам съвсем малко разтежение на мускула. Не е чак толкова сериозна контузията, но ще ми трябват няколко дни почивка, за да се възстановя. Хубавото е, че след като го усетих, поисках да изляза, тъй като бях сигурен, че ако продължа, ще се получи нещо по-лошо. В крайна сметка нещата не са чак толкова лоши. Има време до реванша с Арсенал. Надявам се нещата да вървят добре и да мога да се появя на терена. Не се наемам да коментирам, а и преди това имаме мач за другата купа, който също трябва да го вземем”, коментира Бербатов. “Надявам се да бъда на линия за турнето на националния отбор в Кипър. Пак казвам, има време до тогава. Искам в тези дни, които имам до края на тази седмица и другата, да правя пълните процедури и да се възстановя, докато дойде време за това турне. Но ако нещата не са както трябва до тогава, мисля че няма смисъл да се рискува”, каза още Бербатов. Той заяви че изпитва смесени чувства след мача с градския съперник Арсенал: “Да, наказах ги. Доволен съм, щастлив съм от гола. Но не мога да кажа, че щастието ми е пълно, тъй като от 2:0 допуснахме да ни изравнят. На тренировката коментирахме, че сами сме си виновни за този развой на нещата и трябва да се научим от грешките си. Въпреки че отборът ни е доста млад, трябва да сме по-умни, когато играем. Мисля че ще се научим от грешките си, ако искаме да вървим напред. Лично аз бях разочарован, че трябваше да напусна толкова рано от една страна, а от друга бях доволен, че отбелязах гол. Още нищо не е загубено, въпреки че ни чака доста тежък реванш на техния стадион, но пък аз съм сигурен, винаги съм бил оптимист, че имаме сили да ги победим. Те са много силен отбор. Независимо с какви футболисти играят, те имат страхотен състав, с изключителен треньор. Но аз вярвам в нашите възможности. Ще ни е много трудно там, но не невъзможно. Ще бъде един истински спектакъл за феновете”. “Казах, че нещата ще дойдат лека по лека. Аз не искам да правя гръмки изказвания, а предпочитам да говоря с играта си на терена и головете си. Днес треньора ни каза за УЕФА, че е да не казвам почти сигурно, защото Фейенорд май ще обжалват, но е 90 % сигурно, че продължаваме в следващия кръг. Това е добре за нас, продължаваме без да играем. Играем на доста фронтове и се надявам това да не се окаже фатално за отбора, тъй като ни се натрупва доста умора. Ще мислим за този мач, когато му дойде времето. Преди това имаме доста други тежки срещи”, добави българския национал. “На мача опитах удар и почувствах болка. Беше ми ясно, че сигурно няма да мога да продължа. Мускулните контузии често са продиктувани от преумора, доста мачове – неща, който оказват огромно влияние върху мускулатурата на даден човек. Ще гледам как да се оправя по-бързо и да се връщам в игра. Този път празници нямаше за мен, сигурно няма да има и в следващите години. Няма място за оплакване, аз съм си избрал такъв живот, това ми е професията”, завърши Димитър Бербатов.
Върнете се в началото Go down
 
Футбол:Димитър Бербатов: Ако не съм готов за турнира в Кипър
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
The Best Forum For Fifa 07! :: Други теми :: Спорт-
Идете на: