The Best Forum For Fifa 07!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

The Best Forum For Fifa 07!

The Best Forum For Fifa 07!
 
ИндексТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Футбол:Фабио Капело отново забрави за Роналдо

Go down 
АвторСъобщение
crazy4u
Президент
Президент
crazy4u


Брой мнения : 72
Age : 32
Registration date : 19.01.2007

Футбол:Фабио Капело отново забрави за Роналдо Empty
ПисанеЗаглавие: Футбол:Фабио Капело отново забрави за Роналдо   Футбол:Фабио Капело отново забрави за Роналдо Icon_minitimeНед Яну 21, 2007 10:04 am

Фабио Капело отново забрави за Роналдо
Футбол:Фабио Капело отново забрави за Роналдо V23365p0
Италианският наставник на испанския гранд Реал Мадрид Фабио Капело отново забрави за бразилския нападател Роналдо, след като обяви имената на 19-те футболисти за двубоя с Майорка този уикенд.

"Дейвид Бекъм е с травма на лявото бедро", заяви Капело.

Роналдо, който според медиите е близо до трансфер в Милан, за последно игра за Реал на 7-ми януари, когато влезе като резерва при загубата с 0:2 от Депортиво (Ла Коруня).

Капело намекна, че Роналдо може и да не напусне Реал.

"Виждам Роналдо с екипа на Реал", заяви италианецът пред интернет сайта на отбора.

Според Капело контузията на Бекъм не е "измислена" заради недоразуменията му с клубното ръководство.

"Ние имаме лекар, медицински екип. Бекъм има проблем. Аз лично не съм лекар и не мога да кажа каква точно му е травмата", добави треньорът на Реал.

От състава на "белия балет" за мача с Майорка ще отсъстват още шестима контузени, включително капитанът Раул и Роберто Карлуш.

Реал е на трето място в класирането с 35 точки от 18 мача, на две точки след лидера Севиля.
Върнете се в началото Go down
http://fifa-season.hit.bg/index.html
 
Футбол:Фабио Капело отново забрави за Роналдо
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
The Best Forum For Fifa 07! :: Други теми :: Спорт-
Идете на: